Мені подобається. І товар, і комунікація, і доставка. Купував, купую, і маю надію що й надалі буду купувати.
Юлия Г.
Відмінно
Ввічлива менеджер, яка запропонувала відправку в неділю, так як доставка поштомату була акційною по 35 грн., швидко відправили. Замовленнням задоволена
Даже задоволена, дякую 👌
Дякую))
Мені подобається. І товар, і комунікація, і доставка. Купував, купую, і маю надію що й надалі буду купувати.
Ввічлива менеджер, яка запропонувала відправку в неділю, так як доставка поштомату була акційною по 35 грн., швидко відправили. Замовленнням задоволена