Відгуки про компанію CRAFT-ARTНаталья Т. Відмінно07.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Юлія К. Відмінно03.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaУпакували якісно, усім задоволена та рекомендую!Коментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Яна К. Відмінно02.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Анна Б. Відмінно28.02.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДуже швидко прийшов товар, дякую продавцюКоментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Юлия І. Відмінно28.02.2023Все сподобалось.Оксана С. Відмінно28.02.2023Ольга П. Відмінно25.02.2023Лариса Ю. Відмінно24.02.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую! Все підійшло!Коментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Лариса Ю. Відмінно24.02.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую! Все супер!Коментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)Аліса Г. Відмінно24.02.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaЯкісні пакетики.Зв'язались і відправили швидкоКоментар продавця29.03.2023Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Упакували якісно, усім задоволена та рекомендую!
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Дуже швидко прийшов товар, дякую продавцю
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Все сподобалось.
Дякую! Все підійшло!
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Дякую! Все супер!
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)
Якісні пакетики.
Зв'язались і відправили швидко
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що Ви високо оцінюєте нашу роботу. Чекаємо наступного замовлення :)